Synco Wind-KT8 osłona przeciwwiatrowa

Specjalna osłona przeciwwietrzna SYNCO KT8 zaprojektowana dla mikrofonów typu shotgun zaskoczy Cię funkcjonalnością. Prosta w montażu i niezwykle praktyczna, sprawi, że Twoje materiały audio wyróżnią się doskonałą jakością. Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając to praktyczne akcesorium.

WIND-KT8
619660478830
749,25 zł 999,00 zł -25%
Brutto
  • -25%
Synco Wind-KT8 osłona przeciwwiatrowa
Synco Wind-KT8 osłona przeciwwiatrowa

Opis

Skuteczna redukcja hałasu

Osłona przeciwwiatrowa SYNCO KT8 skutecznie redukuje niechciany hałas nawet do 25 dB. Z jej pomocą możesz skutecznie nagrywać materiały audio nawet w wyjątkowo wietrzne dni. Brzydka pogoda już nie pokrzyżuje Twoich planów - SYNCO daje Ci możliwość pracy zarówno wtedy, kiedy świeci słońce, jak i wtedy, gdy wieje silny wiatr.

Zwiększona stabilność i odporność na wstrząsy

SYNCO KT8 wyposażona jest również w amortyzującą, antyszokową osłonę przedniej szyby. Wstrząsoodporne mocowanie mikrofonu pochłania większość wstrząsów i wibracji, zapewniając stabilną pracę i efektywne nagrywanie niezależnie od sytuacji. Ciesz się czystym dźwiękiem, którego nie zakłóci nagłe poruszenie - z SYNCO nie musisz się niczego obawiać.

Swoboda i elastyczność

Jeśli zależy Ci na jeszcze większej stabilności nagrania i chcesz cieszyć się elastycznością, skorzystaj z umieszczonego u dołu osłony klipsu 3/8". Dzięki niemu możesz przymocować mikrofon do wysięgnika lub statywu i korzystać ze zwiększonych możliwości nagrywania. Osłona SYNCO KT8 ułatwi Ci pracę - daj się zaskoczyć jej funkcjonalności!


Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.