Synco U1P mikrofon kierunkowy do smartfonów ze złączem Jack TRRS 3,5 mm

SYNCO U1P to idealny mikrofon do urządzeń mobilnych. Jeśli chcesz nagrywać z pomocą smartfonu lub tabletu, a jakość dźwięku oferowana przez podobne urządzenia nie jest dla Ciebie wystarczająco dobra, kompaktowy mikrofon SYNCO U1 okaże się idealnym wyborem! Ten lekki i kompaktowy mikrofon kardioidalny w czasie rzeczywistym, optymalizuje zapis sygnału audio, a jego konstrukcja umożliwia zgięcie mikrofonu do 90 stopni co pozwala na dopasowanie kierunku mikrofonu zgodnie z kierunkiem nagrywania przy użyciu głównej lub przedniej kamery smartfonu.

MIC-U1P
616366812524
89,25 zł 119,00 zł -25%
Brutto
  • -25%
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...
Synco U1P mikrofon kierunkowy do...

Opis

SYNCO U1P

SYNCO U1 to pierwszy mikrofon kierunkowy z serii U do smartfonów, który dostępny jest w 3 wersjach w zależności od typu złącza - iPhone Lightning (U1L), TRRS 3,5 mm (U1P) oraz USB typu C (U1T), który można podłączyć bezpośrednio do smartfonów i tabletów z systemem Android lub iOS. SYNCO U1 jest idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz nagrywać przy pomocy smartfona lub tabletu, a jakość rejestrowanego dźwięku oferowana przez podobne urządzenia nie jest dla Ciebie wystarczająco dobra. Jego konstrukcja umożliwia zgięcie mikrofonu do 90 stopni, co pozwala na dopasowanie kierunku mikrofonu zgodnie z kierunkiem nagrywania przy użyciu głównej lub przedniej kamery smartfonu. Ten lekki i kompaktowy mikrofon kardioidalny optymalizuje w czasie rzeczywistym zapis audio, aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty, a jego niewielka metalowa konstrukcja sprawi, że zawsze możesz mieć go przy sobie. Nadszedł czas, aby urządzenia mobilne mogły rejestrować wyjątkowy, najwyższej jakości dźwięk.

Jeden mikrofon w 3 wersjach


SYNCO U1 występuje w trzech wersjach, które różnią się typem złącza. SYNCO U1P, to mikrofon zewnętrzny do urządzeń ze złączem TRRS 3,5 mm. SYNCO U1L to mikrofon ze złączem iPhone Lightning do iPhone’ów i podobnych urządzeń mobilnych Apple. SYNCO U1T to mikrofon dedykowany do telefonów z systemem Android oraz innych urządzeń ze złączem USB Type-C. SYNCO U1 nie wymaga żadnych przejściówek, dzięki czemu jakości dźwięku nie ulega pogorszeniu.
Aktualnie w sprzedaży dostępne są tylko wersje U1P oraz U1L.

Nagrywaj smartfonem i ciesz się perfekcyjną jakością dźwięku


SYNCO U1 wyróżnia się technologią natychmiastowego przetwarzania sygnału, która sprawia, że po odebraniu fali dźwiękowej w czasie rzeczywistym udoskonala jakość audio zapisywanego na Twoim telefonie lub tablecie. To nie wszystko! Dzięki kardioidalnemu kondensatorowi mikrofon skupia dźwięk dokładnie tam, gdzie go skierujesz i redukuje zbędny szum otoczenia. Używając Synco U1, przekonasz się, że urządzenia mobilne również mogą zapewniać krystalicznie czyste brzmienie!

Dostosuj jego ułożenie do aktualnej sytuacji


Dzięki zastosowanej konstrukcji mikrofonu U1 możesz swobodnie go zgiąć i obracać nawet o 90° co umożliwia skierowanie mikrofonu dokładnie tam gdzie chcesz. Możesz ustawić go w taki sposób, aby był zgodny z kierunkiem nagrywania głównej lub przedniej kamery. Możesz też na bieżąco dostosowywać jego położenie do sytuacji ciesząc się optymalnymi efektami swojej pracy. Nagrywaj siebie lub swoich przyjaciół i korzystaj z wyjątkowej elastyczności, jaką daje Ci stosowanie tego niezwykłego mikrofonu!

Doskonałe narzędzie do nagrywania za pomocą urządzeń mobilnych


SYNCO U1 idealnie sprawdza się w przypadku osób nagrywających z pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfony lub tablety. Używając tego praktycznego mikrofonu, nie musisz przejmować się koniecznością korzystania z kabli, baterii czy adapterów. Po prostu podłącz go bezpośrednio do swojego sprzętu i rozpocznij nagrywanie!

Możesz go mieć zawsze przy sobie


Długość urządzenia jest zbliżona do długości Twojego palca, a jego waga nie przekracza 20 g. Dzięki temu z powodzeniem podłączysz Synco U1 do telefonu - mikrofon ani go nie obciąży, ani nie zasłoni ekranu czy obiektywów aparatu. Możesz też mieć ten kompaktowy sprzęt zawsze pod ręką - w torebce, w plecaku, a nawet w kieszeni. Co więcej, mimo tak niepozornej konstrukcji, urządzenie jest niezwykle wytrzymałe - jego metalowe elementy zapewniają mu odporność na zmienne warunki atmosferyczne i sprawiają, że bez problemu je wykorzystasz, nagrywając np. podczas wyprawy w góry lub jazdy na rowerze.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:


  1. Mikrofon U1 -1 szt.
  2. Osłonka przeciwwietrzna - 1 szt.
  3. Uchwyt mocujący - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

Rodzaj przetwornika:

Pojemnościowy

Charakterystyka kierunkowości:

Kardioidalna

Pasmo przenoszenia: 

40Hz-20KHz

Zakres dynamiczny: 

117dB (1kHz przy Max. SPL)

Sygnał/szum:

66dB

Czułość:

-35dB przy 1KHz

Max. wejście SPL:

120dB SPL

Impedancja wyjściowa:

2200Ω

Złącze:

Model U1P - TRRS 3,5 mm  

Zasilanie:

Ze złącza 

Materiał: 

Metal

Waga:

20 gProduct added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.