Synco S6R mikrofon krawatowy - XLRM, 48V Phantom

SYNCO Lav-S6R to mały i solidny mikrofon, który nagrywa dźwięk doskonałej jakości, a do tego jest kompatybilny z wieloma urządzeniami. To niewielkie urządzenie zaskakuje swoimi możliwościami i pozwoli stworzyć doskonałe materiały audio, w każdych warunkach.

Lav-S6R
619660478922
89,25 zł 119,00 zł -25%
Brutto
 • -25%
Synco S6R mikrofon krawatowy - XLRM,...
Synco S6R mikrofon krawatowy - XLRM,...
Synco S6R mikrofon krawatowy - XLRM,...
Synco S6R mikrofon krawatowy - XLRM,...

Opis

SYNCO Lav-S6R - postaw na niezawodność

Jeśli potrzebujesz małego, niezawodnego mikrofonu, który nagrywa dźwięk doskonałej jakości i będzie kompatybilny z wieloma urządzeniami, wybierz SYNCO Lav-S6R. To niewielkie urządzenie zaskoczy Cię swoimi możliwościami i pozwoli Ci stworzyć doskonałe materiały audio.

Udoskonalona technologia - lepszy dźwięk

Ciesz się fantastyczną jakością dźwięku. Ulepszona technologia SYNCO Lav-S6R umożliwia dokładną redukcję szumów i izolację niepożądanego hałasu. Mikrofon podkreśli to, co najważniejsze i sprawi, że ludzki głos będzie nie tylko doskonale słyszalny, ale też wyróżni się naturalnym brzmieniem. Krystalicznie czysty dźwięk jest w Twoim zasięgu - z pomocą SYNCO Lav-S6R uzyskasz go w zadziwiająco prosty sposób.

Dookólny mikrofon dostosowany do Twoich potrzeb

Nagrywaj materiały audio ze spotkań czy konferencji bez obaw o utratę jakości. Dookólny mikrofon SYNCO profesjonalnie zbiera dźwięki na obszarze 360° wokół siebie. Możesz swobodnie odwrócić się od mikrofonu, chodzić dookoła niego lub ustawić go pośrodku grupy ludzi - perfekcyjnie nagra każdą wypowiedź, niezależnie od sytuacji.

Ciesz się komfortem użytkowania

6-metrowy kabel zapewni Ci komfort, szybką transmisję sygnału i ochronę przed zakłóceniami. Nie musisz ograniczać się do jednej pozycji podczas nagrywania - SYNCO Lav-S6R umożliwi Ci swobodne poruszanie się, kiedy tylko chcesz. Dzięki temu wygodnie nagrasz film narracyjny, przeprowadzisz wywiad, a także poprowadzisz zebranie lub transmisję na żywo.

Zapomnij o problemach

Nie przejmuj się wytrzymałością akumulatora i koniecznością konfiguracji sprzętu. Z SYNCO Lav-S6R ten problem Cię nie dotyczy! Mikrofon nie wymaga baterii ani dodatkowych ustawień - wystarczy, że podłączysz go do wybranego urządzenia i od razu możesz zacząć działać.

Przyjemne z pożytecznym

SYNCO łączy elegancki design z praktycznym zastosowaniem. Metalowa obudowa prezentuje się niezwykle stylowo, a jednocześnie chroni mikrofon przed zakłóceniami i doskonale wpływa na jego wytrzymałość. Urządzenie jest przy tym niezwykle poręczne i lekkie - waży zaledwie 66 g. Możesz więc z powodzeniem zabierać je wszędzie ze sobą i korzystać z jego licznych zalet.


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

 1. Mikrofon Lav-S6R - 1 szt.
 2. Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 1 szt.
 3. Osłona przeciwwietrzna - deadcat - 1 szt.
 4. Klips do mocowania mikrofonu - 1 szt.
 5. Skórzany woreczek transportowy - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

 • Rodzaj przetwornika: pojemnościowy
 • Charakterystyka kierunkowości: dookólny
 • Pasmo przenoszenia: 65Hz do 19KHz
 • Czułość: -30 dB (±3dB/ 0dB=1V/Pa,1KHz)
 • Moc wyjściowa:  1K Ω
 • Złącze: 3 Pinowy XLRM
 • Długość przewodu audio: 6 m
 • Mocowanie: Klips do odzieży
 • Wymagania akumulatora: 48V (Phantom power)

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.