Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem

SYNCO S6M to mały, dookólny mikrofon krawatowy z odsłuchem. Jego podstawową wyróżniającą cechą, jest możliwość bezpośredniego podłączenia słuchawek i prowadzenie monitorowania sygnału audio w czasie rzeczywistym (System RAMS).

Lav-S6M
619660478731
81,75 zł 109,00 zł -25%
Brutto
 • -25%
Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem
Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem
Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem
Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem
Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem
Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem
Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem
Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem

Opis

SYNCO S6M

SYNCO S6M to mały o wielkich możliwościach mikrofon pojemnościowy z 6-metrowym kablem do nagrywania. Przeznaczony jest do smartfonów, aparatów cyfrowych, kamer, komputerów, tabletów, mikserów i innych urządzeń nagrywających. Idealnie sprawdzi się do przeprowadzania wywiadów, konferencji, transmisji na żywo, zdalnego nauczania, podcastów, specjalnego zbierania dźwięków i w trakcie realizacji wielu innych zadań, w których chcemy uzyskać wysokiej jakości zapis dźwięku. Poznaj jego możliwości i przekonaj się, że doskonale sprawdzi się w niemal każdej sytuacji.

MOŻLIWOŚĆ MONITOROWANIA DŹWIĘKU W CZASIE RZECZYWISTYM

Mikrofon SYNCO S6M jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe TRS 3,5 mm, które daje możliwość bezpośredniego podpięcia słuchawek do mikrofonu i monitorowania zapisu dźwięku w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, mamy możliwość bieżącej kontroli jakości nagrania.

WSZECHSTRONNA KOMPATYBILNOŚĆ

Mikrofon SYNCO S6M z łatwością podłączysz do niemal każdego urządzenia przy pomocy standardowej wtyczki minijack 3,5 mm oraz znajdującego się w zestawie adapteru 6,3 mm TRRS do TRS. Doskonale działa z aparatem cyfrowym, smartfonem, tabletem, kamerą, mikserem, nagrywarką i innymi urządzeniami audio / wideo umożliwiającymi zapis dźwięku.

DŁUGI, PRZECIWZAKŁÓCENIOWY KABEL

SYNCO S6M wyposażony jest w odporny na zużycie, wytrzymały, przeciwzakłóceniowy kabel, co zapewnia stabilną, szybką transmisję sygnału i pomaga zapewnić wysoką wierność dźwięku. Nieprzeciętna długość 6m/19,7ft umożliwia swobodne filmowanie.

DOOKÓLNY ODBIÓR 360°

SYNCO S6M jest dookólny, a co za tym idzie niezwykle wszechstronny - z łatwością zbiera dźwięki wokół siebie aż do 360°. Pełnozakresowy odbiór głosu zapewnia wysoka czułość membrany pojemnościowej, która pozwalają uzyskać oryginalny i szczegółowy dźwięk. Dodatkowo mikrofon doposażony został w unikalną technologię dekodowania dźwięku SYNCO, która sprawia, że dźwięk jest klarowny i łagodny.

TECHNOLOGIA REDUKCJI SZUMÓW CVC

Mikrofon S6M wyposażony jest w zaawansowany system przetwarzania szumów, który znacznie zmniejsza szumy niskich częstotliwości generowane przez prąd i poprawia zdolność odbioru dźwięku. Mikrofon S6M z SNR 75 dB uwydatnia pożądane sygnały wokalne, aby zapewnić krystalicznie czysty i idealnie odwzorowany dźwięk. Zapomnij o niepożądanych odgłosach, zgrzytach i trzaskach!

WYTRZYMAŁA BATERIA I MOŻLIWOŚĆ ŁADOWANIA PRZEZ USB

W przeciwieństwie do urządzeń zasilanych tradycyjną baterią guzikową, mikrofon krawatowy S6M jest ładowany przez port micro USB. Wbudowana bateria litowa o dużej pojemności pozwala na nieprzerwaną pracę przez 10 - 12 godzin. Słaby akumulator, który rozładuje się w kilka chwil, już nie utrudni Ci pracy - wybierając SYNCO S6M, stawiasz na niezawodność.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Synco S6M

 1. Mikrofon Lav-S6M - 1 szt.
 2. Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 2 szt.
 3. Klips do mocowania mikrofonu - 1 szt.
 4. Adapter Minijack 3,5 mm do Jack 6,3 mm - 1 szt.
 5. Kabel do ładowania USB do micro USB (50 cm) - 1 szt.
 6. Skórzany woreczek transportowy - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

 • Rodzaj przetwornika: Pojemnościowy
 • Charakterystyka kierunkowości: dookólny
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz to 19KHz
 • Sygnał/szum: 75 dB
 • Czułość: -30dB±3dB (0dB=1V/Pa,1KHz)
 • Impedancja wyjściowa: 1000 Ω
 • Złącze: 3,5 mm TRS / TRRS
 • Długość przewodu audio: 6 m
 • Pojemność baterii: 500 mAh
 • Sposób zasilania: kabel USB do micro USB
 • Mocowanie: Klips do odzieży

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.