Synco S6E mikrofon krawatowy

SYNCO S6E to dookólny mikrofon krawatowy o niewielkich rozmiarach i dużych możliwościach. Niezawodna jakość, naturalny dźwięk i praktyczna kompaktowość to jego podstawowe zalety. Poznaj jego możliwości i sprawdź, czym może Cię jeszcze zaskoczyć!

Lav-S6E
619660478953
63,75 zł 85,00 zł -25%
Brutto
 • -25%
Synco S6E mikrofon krawatowy
Synco S6E mikrofon krawatowy
Synco S6E mikrofon krawatowy
Synco S6E mikrofon krawatowy

Opis

SYNCO S6E

Mikrofon SYNCO S6E to kompaktowy, dookólny mikrofon krawatowy, wyposażony w system automatycznej identyfikacji oraz układ redukcji szumów. Jest kompatybilny praktycznie ze wszystkimi urządzeniami, smartfonami, aparatami, kamerami, komputerami i tabletami. Zapewnia naturalny i pozbawiony zniekształceń dźwięk, idealny do transmisji na żywo, vlogowania, podcastów, wywiadów, nagrywania prezentacji, wideokonferencji i wielu innych sytuacji podczas których konieczne jest nagrywanie mowy.

AUTOMATYCZNA IDENTYFIKACJA URZĄDZENIA

Mikrofon krawatowy SYNCO S6E ma wbudowane 2 mikrochipy umożliwiające inteligentną identyfikację urządzenia rejestrującego po podłączeniu do sprzętu nagrywającego. Pozwala to na pracę z większością wejść mikrofonowych 3,5 mm, unikając niedogodności spowodowanych ręcznym przełączaniem kanału używanego mikrofonu.

WSKAŹNIK LED PRACY MIKROFONU

Mikrofon SYNCO S6E wyposażony jest w LED-owy wskaźnik zasilania mikrofonu, który świecąc zielonym światłem, informuje o prawidłowej pracy mikrofonu. Ten drobny szczegół, znacząco wpływa na komfort i zwiększenie efektywności pracy.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRZEWÓD AUDIO

Do mikrofonu SYNCO S6E dołączony jest wytrzymały, wysokiej jakości, 6-metrowy przewód audio, który w celu wyeliminowania szumów prądowych, został wykonany z antystatycznego drutu miedzianego. Zapewnia to ochronę przeciwzakłóceniową oraz szybką i stabilną transmisję sygnału.

SYSTEM REDUKCJI SZUMÓW

Mikrofon S6E wyposażony jest w zaawansowany system przetwarzania szumów, charakteryzujący się niskim poziomem hałasu własnego, który aktywnie tłumi szumy otoczenia poniżej 70Hz. Uwydatnia on pożądane sygnały wokalne, aby zapewnić czysty i idealnie odwzorowany dźwięk.

DOOKÓLNY ODBIÓR 360°

SYNCO S6E jest dookólny, a co za tym idzie niezwykle wszechstronny - z łatwością zbiera dźwięki wokół siebie aż do 360°. Pełnozakresowy odbiór głosu zapewnia wysoka czułość membrany pojemnościowej, która pozwalają uzyskać oryginalny i szczegółowy dźwięk. Dodatkowo mikrofon doposażony został w unikalną technologię dekodowania dźwięku SYNCO, która sprawia, że dźwięk jest klarowny i łagodny.

WSZECHSTRONNA KOMPATYBILNOŚĆ

SYNCO S6E połączy Cię z niemal każdym urządzeniem. Doskonale działa z aparatem cyfrowym, smartfonem, tabletem, kamerą, mikserem, nagrywarką i innymi urządzeniami audio / wideo umożliwiającymi zapis dźwięku. Standardowa wtyczka minijack 3,5 mm oraz znajdujący się w zestawie adapter 6,3 mm TRRS do TRS, gwarantują możliwość podłączenia praktycznie do wszystkich urządzeń audio.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Synco S6E

 1. Mikrofon Lav-S6E - 1 szt.
 2. Bateria CR1220 - 1 szt.
 3. Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 2 szt.
 4. Osłona przeciwwietrzna - futerkowa (DeadCat) - 1 szt.
 5. Klips do mocowania mikrofonu - 1 szt.
 6. Etui - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

 • Rodzaj przetwornika: Elektretowy pojemnościowy
 • Charakterystyka kierunkowości: dookólny
 • Pasmo przenoszenia: 50 Hz do 20 KHz
 • Zakres dynamiczny: 117 dB
 • Sygnał/szum: 75 dB
 • Czułość: -40 dB (± 3dB, re 1 V / Pa przy 1 KHz)
 • Max. wejście SPL: 135 dB SPL (przy 1 kHz)
 • Impedancja wyjściowa: 2,2 kΩ
 • Złącze 4-biegunowa złota wtyczka 3,5 mm (1/8 ")
 • Zasilanie: Bateria typ CR1220
 • Żywotność baterii: 800 h
 • Wymiary: 17 × 53 mm
 • Mocowanie: Klips do odzieży

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.