Synco S6E mikrofon krawatowy

SYNCO S6E to dookólny mikrofon krawatowy o niewielkich rozmiarach i dużych możliwościach. Niezawodna jakość, naturalny dźwięk i praktyczna kompaktowość to jego podstawowe zalety. Poznaj jego możliwości i sprawdź, czym może Cię jeszcze zaskoczyć!

Lav-S6E
619660478953
85,00 zł
Brutto
Synco S6E mikrofon krawatowy
Synco S6E mikrofon krawatowy
Synco S6E mikrofon krawatowy
Synco S6E mikrofon krawatowy

Opis

SYNCO S6E

Mikrofon SYNCO S6E to kompaktowy, dookólny mikrofon krawatowy, wyposażony w system automatycznej identyfikacji oraz układ redukcji szumów. Jest kompatybilny praktycznie ze wszystkimi urządzeniami, smartfonami, aparatami, kamerami, komputerami i tabletami. Zapewnia naturalny i pozbawiony zniekształceń dźwięk, idealny do transmisji na żywo, vlogowania, podcastów, wywiadów, nagrywania prezentacji, wideokonferencji i wielu innych sytuacji podczas których konieczne jest nagrywanie mowy.

AUTOMATYCZNA IDENTYFIKACJA URZĄDZENIA

Mikrofon krawatowy SYNCO S6E ma wbudowane 2 mikrochipy umożliwiające inteligentną identyfikację urządzenia rejestrującego po podłączeniu do sprzętu nagrywającego. Pozwala to na pracę z większością wejść mikrofonowych 3,5 mm, unikając niedogodności spowodowanych ręcznym przełączaniem kanału używanego mikrofonu.

WSKAŹNIK LED PRACY MIKROFONU

Mikrofon SYNCO S6E wyposażony jest w LED-owy wskaźnik zasilania mikrofonu, który świecąc zielonym światłem, informuje o prawidłowej pracy mikrofonu. Ten drobny szczegół, znacząco wpływa na komfort i zwiększenie efektywności pracy.

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRZEWÓD AUDIO

Do mikrofonu SYNCO S6E dołączony jest wytrzymały, wysokiej jakości, 6-metrowy przewód audio, który w celu wyeliminowania szumów prądowych, został wykonany z antystatycznego drutu miedzianego. Zapewnia to ochronę przeciwzakłóceniową oraz szybką i stabilną transmisję sygnału.

SYSTEM REDUKCJI SZUMÓW

Mikrofon S6E wyposażony jest w zaawansowany system przetwarzania szumów, charakteryzujący się niskim poziomem hałasu własnego, który aktywnie tłumi szumy otoczenia poniżej 70Hz. Uwydatnia on pożądane sygnały wokalne, aby zapewnić czysty i idealnie odwzorowany dźwięk.

DOOKÓLNY ODBIÓR 360°

SYNCO S6E jest dookólny, a co za tym idzie niezwykle wszechstronny - z łatwością zbiera dźwięki wokół siebie aż do 360°. Pełnozakresowy odbiór głosu zapewnia wysoka czułość membrany pojemnościowej, która pozwalają uzyskać oryginalny i szczegółowy dźwięk. Dodatkowo mikrofon doposażony został w unikalną technologię dekodowania dźwięku SYNCO, która sprawia, że dźwięk jest klarowny i łagodny.

WSZECHSTRONNA KOMPATYBILNOŚĆ

SYNCO S6E połączy Cię z niemal każdym urządzeniem. Doskonale działa z aparatem cyfrowym, smartfonem, tabletem, kamerą, mikserem, nagrywarką i innymi urządzeniami audio / wideo umożliwiającymi zapis dźwięku. Standardowa wtyczka minijack 3,5 mm oraz znajdujący się w zestawie adapter 6,3 mm TRRS do TRS, gwarantują możliwość podłączenia praktycznie do wszystkich urządzeń audio.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Synco S6E

 1. Mikrofon Lav-S6E - 1 szt.
 2. Bateria CR1220 - 1 szt.
 3. Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 2 szt.
 4. Osłona przeciwwietrzna - futerkowa (DeadCat) - 1 szt.
 5. Klips do mocowania mikrofonu - 1 szt.
 6. Etui - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

 • Rodzaj przetwornika: Elektretowy pojemnościowy
 • Charakterystyka kierunkowości: dookólny
 • Pasmo przenoszenia: 50 Hz do 20 KHz
 • Zakres dynamiczny: 117 dB
 • Sygnał/szum: 75 dB
 • Czułość: -40 dB (± 3dB, re 1 V / Pa przy 1 KHz)
 • Max. wejście SPL: 135 dB SPL (przy 1 kHz)
 • Impedancja wyjściowa: 2,2 kΩ
 • Złącze 4-biegunowa złota wtyczka 3,5 mm (1/8 ")
 • Zasilanie: Bateria typ CR1220
 • Żywotność baterii: 800 h
 • Wymiary: 17 × 53 mm
 • Mocowanie: Klips do odzieży

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.