Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny

SYNCO S6D to innowacyjny, podwójny mikrofon krawatowy do zadań specjalnych. Idealnie sprawdzi się do nagrywania wywiadów, konferencji, podcastów na YouTube, nauczania, umożliwiając swobodne prowadzenie rozmów bez konieczności przekazywania mikrofonu.

Lav-S6D
619660478724
96,75 zł 129,00 zł -25%
Brutto
 • -25%
Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny
Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny
Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny
Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny
Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny
Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny

Opis

SYNCO S6D

SYNCO S6D łączy w sobie dwie technologie - automatyczną redukcję szumów CVC i technologię dekodowania dźwięku SYNCO, co gwarantuje bardzo wysokiej jakości nagranie, bogate w szczegóły i z zredukowaną ilością niepożądanych szumów. Mikrofon wyposażony jest w wytrzymały przewód audio o długości aż 6 metrów, zapewniając możliwość odbiera dźwięku jednocześnie z dwóch znacznie oddalonych źródeł.

PODWÓJNY MIKROFON KRAWATOWY

Mikrofon SYNCO S6D ma unikalną konstrukcję z dwoma mikrofonami co umożliwia jednoczesne nagrywanie dwóch źródeł dźwięku w jednym urządzeniu. Nie ma potrzeby przenoszenia mikrofonu od jednego źródła do drugiego dzięki czemu, zyskujemy możliwość swobodnego realizowania nagrań, np. prowadzenia wywiadów, bez konieczności przekazywania mikrofonu między rozmówcami.

WSZECHSTRONNA KOMPATYBILNOŚĆ

Mikrofon SYNCO S6D z łatwością podłączysz do niemal każdego urządzenia przy pomocy standardowej wtyczki minijack 3,5 mm oraz znajdującego się w zestawie adapteru 6,3 mm TRRS do TRS. Doskonale działa z aparatem cyfrowym, smartfonem, tabletem, kamerą, mikserem, nagrywarką i innymi urządzeniami audio / wideo umożliwiającymi zapis dźwięku.

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Wysokiej klasy przewód audio oraz solidnie wykonana, metalowa wtyczka gwarantują długi czas użytkowania mikrofonu SYNCO S6D. Załączone 2 specjalne osłony przeciwwiatrowe zapewniają świetne efekty nagrywania nawet w hałaśliwym otoczeniu.

DOOKÓLNY ODBIÓR 360°

Dzięki wysokiej jakości dookólnej membranie pojemnościowej, mikrofon krawatowy SYNCO S6D charakteryzuje się wysoką czułością i większym pasmem przenoszenia. Równie dobrze odbiera dźwięk 360° wokół siebie jak i wiernie odtwarza naturalny dźwięk. Gdziekolwiek go nie umieścisz, zachwyci Cię czułością na dźwięk dookoła siebie.

INTELIGENTNE PRZETWARZANIE DŹWIĘKU

Mikrofon S6D wykorzystuje 2 technologie - technologię automatycznej redukcji szumów CVC i technologię dekodowania dźwięku SYNCO. Gwarantuje to, bardzo wysokiej jakości nagranie, bogate w szczegóły z wytłumionymi niepożądanymi odgłosami oraz podkreślonym tym, na czym Ci zależy. Wszystko to, po to, żeby zapewni Ci krystalicznie czysty dźwięk i przyjemne brzmienie.

SWOBODA NAGRYWANIA

SYNCO S6D wyposażony jest w 6-cio metrowy, wysokiej jakości przewód dla każdego mikrofonu, który gwarantuje transmisję sygnału w sposób stabilny, szybki i dokładny. Rozmówcy mogą zachować większą odległość od siebie i od urządzenia, dzięki czemu filmowanie jest bardziej swobodne. Z SYNCO możesz wygodnie wstawać, siadać a nawet chodzić podczas nagrywania.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Synco S6D

 1. Mikrofon Lav-S6D z dwiema głowicami - 1 szt.
 2. Bateria LR44 - 2 szt.
 3. Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 4 szt.
 4. Osłona przeciwwietrzna - futerkowa (DeadCat) - 2 szt.
 5. Klips do mocowania mikrofonu - 2 szt.
 6. Adapter Minijack 3,5 mm do Jack 6,3 mm - 1 szt.
 7. Woreczek transportowy - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

 • Rodzaj przetwornika: Elektretowy pojemnościowy
 • Charakterystyka kierunkowości: dookólny
 • Pasmo przenoszenia: 60 Hz do 19 KHz
 • Zakres dynamiczny: 117 dB
 • Sygnał/szum: 75 dB
 • Czułość: -30 dB ± 3 dB (0 dB = 1 V / Pa, 1 kHz)
 • Max. wejście SPL: 135 dB SPL (przy 1 kHz)
 • Impedancja wyjściowa: 1000 Ω
 • Złącze: 4-biegunowa złota wtyczka 3,5 mm (1/8")
 • Długość przewodu audio: 6 m
 • Zasilanie: Bateria typ LR44
 • Wymiary: Ф 17,5 * 50 mm

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.