Synco P2T bezprzewodowy system mikrofonowy USB-C, 2 nadajniki, 1 odbiornik, grey-blue

P2 to nowa linia mikrofonów zewnętrznych do urządzeń z systemem iOS i Android, z dwoma nadajnikami. Konfiguracja jednym dotknięciem, niesamowita stabilność sygnału (nawet przez ściany) i 2 styki ładujące znajdujące się wewnątrz dedykowanego etui tworzą doskonałe rozwiązanie mobilnego nagrywania dla vlogerów, podcasterów i steamerów. 

WAIR-P2T-GB
616366813194
486,75 zł 649,00 zł -25%
Brutto
  • -25%
Synco P2T bezprzewodowy system...
Synco P2T bezprzewodowy system...
Synco P2T bezprzewodowy system...
Synco P2T bezprzewodowy system...
Synco P2T bezprzewodowy system...
Synco P2T bezprzewodowy system...
Synco P2T bezprzewodowy system...

Opis

P2T

Wydajność dźwięku jest kluczowa dla jakości wideo. Niestety wbudowane mikrofony w smartfonach zazwyczaj nie dają nam satysfakcjonujących wyników. Jeśli chodzi o nagrywanie dwóch osób, jest to jeszcze trudniejsze. W tym miejscu pojawia się seria mikrofonów P2, która ma na celu przesunięcie tworzenia wideo na telefonach, na wyższy poziom. Korzystając z algorytmu Syncoder™, SYNCO osadza technologię transmisji dźwięku używaną przez profesjonalne kamery, w niewielkim rozmiarze odbiornika serii P - bezprzewodowego mikrofonu typu lavalier, zapewniającego doskonały dźwięk prosto z kieszeni.

Mikrofon bezprzewodowy do telefonów komórkowych 

SYNCO P2 to linia mikrofonów do urządzeń na iOS i z systemem Android. P2T (przyrostek T oznacza USB Typ-C) łączy się z urządzeniami z systemem Android, a P2L (przyrostek L oznacza Lightning) pasuje do urządzeń iOS Lightning. 

Nagrywaj z towarzyszem

Seria SYNCO P2 jako alternatywę dla trybu mono oferuje tryb nagrywania w stereo, co w przypadku nagrywania dwuosobowego wywiadu lub występu może przynieść lepsze rezultaty. Twoi słuchacze będą słyszeć pełen dźwięk przestrzenny dając im odczucie odsłuchu w 3D. Nagrywanie dwóch źródeł dźwięku właśnie przestaje być wyzwaniem dla smartfonów.


Dźwięk ponad przeszkodami

P2T został wyposażony w ekskluzywny algorytm szyfrowanej transmisji Syncoder™ 3.0 i inteligentny układ DSP. Dają one stabilny i czysty dźwięk nawet na odległość 150m (obszar LOS). Gdy odwrócisz się plecami do kamery lub jakaś inna przeszkoda stanie Ci na drodze, faktyczny zasięg bez zakłóceń wyniesie 50m.

Twórz swoje własne efekty dźwiękowe

P2T to pionierski produkt, który integruje funkcję mikrofonu i modulatora głosu. Prawdziwie kompleksowe rozwiązanie do strumieniowania na żywo przez telefon.

Pojedynczy przycisk aktywuje wewnętrzny modulator, uruchamiając wybrany tryb, z 9 kreatywnych efektów, nazwanych po kolei: Original, Studio FX, KTV FX, Voice Amplification, EDM, Baby FX, Male to Female, Female to Male i Monster FX. Pełen przekrój funkcji pozwala na radykalną zmianę osobowości scenicznej: od męskości do kobiecości, od dojrzałości do słodyczy oraz wiele, wiele więcej. Każdy efekt to fura zabawy podczas produkcji studyjnej, streamingu na żywo, gier i podcastów. 

Super efekt świetlny


Przednia część nadajników, odbiornika i ładowarki są ozdobione dynamicznym paskiem świetlnym, unikalnym dla SYNCO. To oddychające światło jest czymś więcej niż dekoracją, ponieważ jego szybkie mruganie informuje o działaniu urządzenia, wzbogacając tym samym nagrywanie audio o wrażenia technologiczne. Oczywiście, jeśli nie jest to funkcja, której chcesz używać, wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby ją wyłączyć.


Rysowanie dźwięku z aktywną redukcją hałasu

Mikrofon SYNCO P2T jako pierwszy w historii firmy został wyposażony w mikroukład elektromechaniczny (MEMS), który może pochwalić się niewielkimi rozmiarami i dobrą stabilnością dźwięku. Dodatkowym wzbogaceniem technologicznym serii P jest rozwiązanie SYNCO Acoustic Noise Cancelling™, aktywnie polepszające jakość nagrywanego sygnału. Dzięki wbudowanemu układowi redukcji szumów P2T doskonale odtwarza subtelne zmiany źródła dźwięku i odfiltrowuje zakłócenia o niskiej częstotliwości, spełniając wymóg "głębokiego basu, dokładnego środka i stabilnej góry".

Kontroluj głośność w czasie rzeczywistym

Dzięki opcji wbudowanego odsłuchu możesz monitorować w czasie rzeczywistym nagrywane dźwięki i tło płynące z telefonu, uzyskując pełen obraz transmisji, trafiającej do widza. Seria P2 zapewnia 5 godzin nagrywania na jednym ładowaniu. Dzięki technologii szybkiego ładowania kontaktowego, przez jeden z dwóch styków ładujących wewnątrz etui, 10 minut w ładowarce wystarczy na 45 minut filmowania. Akumulator w etui starcza na łączne 15 godzin nagrywania.

Natychmiastowy dźwięk z małej kieszonki

Mniej znaczy więcej. W zestawie P2T znajdują się tylko najważniejsze rzeczy, których potrzebujesz do nagrywania, w tym dwa nadajniki i odbiornik wielkości małego palca oraz etui do ładowania. Etui ładujące przyjmuje formę małej szuflady, przez co jest bardziej ergonomiczne niż tradycyjne pokrowce dostępne na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja łączenia ActiveSense™ wykorzystująca technologię parowania kontaktowego, która umożliwia podłączenie systemu i nagrywanie zaraz po wysunięciu przegrody.

Kompaktowy rozmiar zaprojektowany dla telefonu

Nadajniki i odbiornik zostały skompresowane do rozmiarów baterii AA, dzięki czemu podczas nagrywania w trasie całość mieści się do kieszeni spodni. Seria SYNCO P2 zapewnia niezrównane doświadczenie mikrofonu bezprzewodowego z urządzeniami z systemem Android lub iOS.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
P2T Packing List.jpg

  1. Nadajnik TX - 2 szt.
  2. Odbiornik RX USB-C - 1 szt.
  3. Etui z funkcją ładowania - 1 szt.
  4. Kabel do ładowania USB - USB-C - 1 szt.
  5. Przejściówka 3,5mm - USB-C - 1 szt.
  6. Instrukcja

SPECYFIKACJA NADAJNIKÓW:

Transmisja bezprzewodowa:

Cyfrowa 2,4 GHz

Częstotliwość:

2400-2483.5MHz

Częstotliwość próbkowania:

48KHz

Zasięg:

492ft/150m(LOS area), 164ft/50m(NLOS area)

Częstotliwość próbkowania:

48KHz

Rozdzielczość bitowa:

16 bitów

Czułość:

-26dB

SNR:

﹥75dB

Moc wyjściowa RF:

20dB

Bateria: 

Wbudowany akumulator litowy

Czas ładowania baterii:

1,5h

Czas pracy na baterii: 

5 h

Wymiary:

49X19X19mm

Materiał: 

Plastik

Waga:

10 g

SPECYFIKACJA ODBIORNIK:

Transmisja bezprzewodowa:

Cyfrowa 2,4 GHz

Częstotliwość:

2400-2483.5MHz

Zasięg:

492ft/150m(LOS area), 164ft/50m(NLOS area)

Częstotliwość próbkowania:

48KHz

Rozdzielczość bitowa:

16 bitów

Antena

Wbudowana, 120mAh

Monitorowanie dźwięku:

Wejście 3,5mm, monitoring douszny

Wyjście Audio:

USB-C

Wejście ładowania:

USB-C

Wymiary:

49X30X9mm

Materiał: 

Plastik

Waga:

5 g

SPECYFIKACJA ETUI ŁADUJĄCEGO:

Bateria: 

Wbudowany akumulator litowy, 300mAh

Czas ładowania baterii:

2h

Wejście ładowania:

USB-C

Wymaganie mocy:

5V 2A
Wymiary:

70x68x38 (mm)

Waga:

87,5g

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.