Synco P1L bezprzewodowy system mikrofonowy Lighting, 1 nadajnik, 1 odbiornik, grey-blue

P1 to nowa linia mikrofonów zewnętrznych do urządzeń z systemem iOS i Android. Konfiguracja jednym dotknięciem, niesamowita stabilność sygnału (nawet przez ściany) i 2 styki ładujące znajdujące się wewnątrz dedykowanego etui tworzą doskonałe rozwiązanie mobilnego nagrywania dla vlogerów, podcasterów i steamerów. 

WAIR-P1L-GB
616366813132
374,25 zł 499,00 zł -25%
Brutto
  • -25%
Synco P1L bezprzewodowy system...
Synco P1L bezprzewodowy system...
Synco P1L bezprzewodowy system...
Synco P1L bezprzewodowy system...
Synco P1L bezprzewodowy system...
Synco P1L bezprzewodowy system...
Synco P1L bezprzewodowy system...

Opis

P1L

Wydajność dźwięku jest kluczowa dla jakości wideo. Niestety wbudowane mikrofony w smartfonach zazwyczaj nie dają nam satysfakcjonujących wyników. Korzystając z algorytmu Syncoder™, SYNCO osadza technologię transmisji dźwięku używaną przez profesjonalne kamery, w niewielkim rozmiarze odbiornika serii P - bezprzewodowego mikrofonu typu lavalier, zapewniającego doskonały dźwięk prosto z kieszeni. 

Mikrofon bezprzewodowy do telefonów komórkowych 

SYNCO P1 to linia mikrofonów do urządzeń na iOS i z systemem Android. P1T (przyrostek T oznacza USB Typ-C) łączy się z urządzeniami z systemem Android, a P1L (przyrostek L oznacza Lightning) pasuje do urządzeń iOS Lightning.

Twórz swoje własne efekty dźwiękowe

P1L to pionierski produkt, który integruje funkcję mikrofonu i modulatora głosu. Prawdziwie kompleksowe rozwiązanie do strumieniowania na żywo przez telefon.

Pojedynczy przycisk aktywuje wewnętrzny modulator, uruchamiając wybrany tryb, z 9 kreatywnych efektów, nazwanych po kolei: Original, Studio FX, KTV FX, Voice Amplification, EDM, Baby FX, Male to Female, Female to Male i Monster FX. Pełen przekrój funkcji pozwala na radykalną zmianę osobowości scenicznej: od męskości do kobiecości, od dojrzałości do słodyczy oraz wiele, wiele więcej. Każdy efekt to fura zabawy podczas produkcji studyjnej, streamingu na żywo, gier i podcastów.

Super efekt świetlny


Przednia część nadajnika, odbiornika i ładowarki są ozdobione dynamicznym paskiem świetlnym, unikalnym dla SYNCO. To oddychające światło jest czymś więcej niż dekoracją, ponieważ jego szybkie mruganie informuje o działaniu urządzenia, wzbogacając tym samym nagrywanie audio o wrażenia technologiczne. Oczywiście, jeśli nie jest to funkcja, której chcesz używać, wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby ją wyłączyć.


Rysowanie dźwięku z aktywną redukcją hałasu

Mikrofon SYNCO P1L jako pierwszy w historii firmy został wyposażony w mikroukład elektromechaniczny (MEMS), który może pochwalić się niewielkimi rozmiarami i dobrą stabilnością dźwięku. Dodatkowym wzbogaceniem technologicznym serii P jest rozwiązanie SYNCO Acoustic Noise Cancelling™, aktywnie polepszające jakość nagrywanego sygnału. Dzięki wbudowanemu układowi redukcji szumów P1L doskonale odtwarza subtelne zmiany źródła dźwięku i odfiltrowuje zakłócenia o niskiej częstotliwości, spełniając wymóg "głębokiego basu, dokładnego środka i stabilnej góry"

Dźwięk ponad przeszkodami

Jako pierwszy bezprzewodowy mikrofon dla smartfonów, który pokonuje przeszkody z silnym sygnałem, P1L został wyposażony w ekskluzywny algorytm szyfrowanej transmisji Syncoder™ 3.0 i inteligentny układ DSP. Dają one stabilny i czysty dźwięk nawet na odległość 150m (obszar LOS). Gdy odwrócisz się plecami do kamery lub jakaś inna przeszkoda stanie Ci na drodze, faktyczny zasięg bez zakłóceń wyniesie 50m.

Natychmiastowy dźwięk z małej kieszonki

Mniej znaczy więcej. W zestawie P1L znajdują się tylko najważniejsze rzeczy, których potrzebujesz do nagrywania, w tym nadajnik i odbiornik wielkości małego palca oraz etui do ładowania. Etui ładujące przyjmuje formę małej szuflady, przez co jest bardziej ergonomiczne niż tradycyjne pokrowce dostępne na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja łączenia ActiveSense™ wykorzystująca technologię parowania kontaktowego, która umożliwia podłączenie systemu i nagrywanie zaraz po wysunięciu przegrody.

Kontroluj głośność w czasie rzeczywistym

Dzięki opcji wbudowanego odsłuchu możesz monitorować w czasie rzeczywistym nagrywane dźwięki i tło płynące z telefonu, uzyskując pełen obraz transmisji, trafiającej do widza. Seria P1 zapewnia 5 godzin nagrywania na jednym ładowaniu. Dzięki technologii szybkiego ładowania kontaktowego, przez jeden z dwóch styków ładujących wewnątrz etui, 10 minut w ładowarce wystarczy na 45 minut filmowania. Akumulator w etui starcza na łączne 15 godzin nagrywania.


Kompaktowy rozmiar zaprojektowany dla telefonu

P1L optymalizuje ilość zajmowanego miejsca, osiągając wymiary 70*43*37mm. Rozmiar zbliżony do wizytówki sprawia, że na podróż mikrofon spokojnie mieści się do kieszeni.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
P1T Packing List.jpg

  1. Nadajnik TX - 1 szt.
  2. Odbiornik RX Lightning - 1 szt.
  3. Etui z funkcją ładowania - 1 szt.
  4. Kabel do ładowania USB - USB-C - 1 szt.
  5. Przejściówka 3,5mm - USB-C - 1 szt.
  6. Instrukcja

SPECYFIKACJA NADAJNIK:

Transmisja bezprzewodowa:

Cyfrowa 2,4 GHz

Częstotliwość:

2400-2483.5MHz

Częstotliwość próbkowania:

48KHz

Zasięg:

492ft/150m(LOS area), 164ft/50m(NLOS area)

Częstotliwość próbkowania:

48KHz

Rozdzielczość bitowa:

16 bitów

Czułość:

-26dB

SNR:

﹥75dB

Moc wyjściowa RF:

20dB

Bateria: 

Wbudowany akumulator litowy

Czas ładowania baterii:

1,5h

Czas pracy na baterii: 

5 h

Wymiary:

49X19X19mm

Materiał: 

Plastik

Waga:

10 g

SPECYFIKACJA ODBIORNIK:

Transmisja bezprzewodowa:

Cyfrowa 2,4 GHz

Częstotliwość:

2400-2483.5MHz

Zasięg:

492ft/150m(LOS area), 164ft/50m(NLOS area)

Częstotliwość próbkowania:

48KHz

Rozdzielczość bitowa:

16 bitów

Antena

Wbudowana

Monitorowanie dźwięku:

Wejście 3,5mm, monitoring douszny

Wyjście Audio:

Lightning

Wejście ładowania:

USB-C

Wymiary:

49X30X9mm

Materiał: 

Plastik

Waga:

5 g

SPECYFIKACJA ETUI ŁADUJĄCEGO:

Bateria: 

Wbudowany akumulator litowy

Czas ładowania baterii:

1,5h

Wejście ładowania:

USB-C

Wymaganie mocy:

5V 2A
Wymiary:

70x43x37 (mm)

Waga:

58g

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.