Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy

SYNCO MC4 to 4-kanałowy, wielofunkcyjny, profesjonalny mikser audio. Został zaprojektowany jako uzupełnienie szerokiej gamy mikrofonów SYNCO ale także sprawdzi się świetnie, współpracując ze sprzętem audio innych producentów.

MC4
619660478892
201,75 zł 269,00 zł -25%
Brutto
 • -25%
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy
Synco MC4 mikser audio 4 kanałowy

Opis

JEDNO URZĄDZENIE WIELE MOŻLIWOŚCI

SYNCO MC4 to analogowy mikser oraz wzmacniacz w jednym, niewielkim urządzeniu, które umożliwia dostrajanie 4 kanałów - 2 wejściowych mono, jednego stereo oraz USB. Z pomocą SYNCO MC4 możesz między innymi słuchać muzyki, nagrywać instrumenty, tworzyć programy radiowe, podcasty, prowadzić transmisję na żywo lub używać do postprodukcji filmowej lub profesjonalnej produkcji audio. Konsola MC4 umożliwia obsługę wysokich tonów, basu, pogłosu, wzmocnienia wejściowego, regulacji głośności i monitorowanie dźwięku w czasie rzeczywistym.

PROFESJONALNE DOPASOWANIE

Profesjonalizuj dźwięk za pomocą konsoli mikserskiej SYNCO MC4, która Ci umożliwia pełną elastyczność w realizacji produkcji dźwiękowych. Możesz dowolnie wzmacniać sygnał wejściowy, regulować tony niskie i wysokie oraz poziom głośności. Przycisk EFX umożliwia Ci tworzenie efektu pogłosu. Każdy z kanałów może być regulowany oddzielnie. SYNCO MC4 daje Ci pełną kontrolę na dźwiękiem umożliwiając podłączenie słuchawek i monitorowanie produkcji audio w czasie rzeczywistym. Realizując transmisję na żywo możesz też podłączyć mikrofon i dowolny instrument muzyczny jednocześnie, oddzielnie kontrolując ich brzmienie. Ciesz się możliwościami jakie daje Ci SYNCO MC4 dzięki którym uzyskać wymarzony efekt i precyzyjny zapis Twojego nagrania.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TRANSMITOWANEGO DŹWIĘKU

SYNCO MC4 wyposażony został w precyzyjny przedwzmacniacz, który poprawia stosunek sygnału do szumu i wychwytuje najdrobniejsze różnice w brzmieniu głosu lub instrumentu w różnych sytuacjach, także w trakcie relacji live, zapewniając najwyższą jakość Twoich transmisji na żywo. SYNCO charakteryzuje się wysoką rozdzielczością 24bit/192KHz, w efekcie czego otrzymujesz dokładnie odwzorowany sygnał i perfekcyjne, krystalicznie czyste brzmienie nawet po przetworzeniu. SYNCO MC4 to brak zniekształceń dźwięku w Twoim kanale na żywo!

BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH

Wbudowana w SYNCO MC4 łączność Bluetooth pozwala na szybkie i stabilne przesłanie do miksera sygnału dźwiękowego z urządzeń typu iPad, iPhone i smartfonów, tabletów z systemem Android w odległości do 10 metrów. Łączność ta wspiera także sterowanie odtwarzaniem MP3 oraz nagrywanie na komputerze / U-Disk.

JEDEN MIKSER DO WIELU URZĄDZEŃ

Do SYNCO MC4 bezproblemowo podłączysz większość urządzeń oraz instrumentów. W zestawie znajdziesz przewody w skład których wchodzą między innymi kabel adaptacyjny z wtykiem 3,5 mm TRS do 2-meskich RCA oraz TRRS 3,5 mm do podwójnego kabla TRSF Y 3,5 mm, zapewniające możliwość łatwego łączenia konsoli z różnymi sprzętami. Sam mikser wyposażony jest w wejścia 6,3 mm XLR, wyjścia RCA oraz złącze USB dzięki czemu możesz pracować ze zróżnicowanymi urządzeniami i instrumentami. Podłączysz do niego między innymi mikrofony, gitarę, komputer czy głośnik.

2 RODZAJE ZASILANIA

SYNCO MC4 może być zasilany na dwa sposoby. Możesz podłączyć konsolę do komputera za pomocą portu micro USB. To rozwiązanie ma dodatkową zaletę, w trakcie ładowania możesz przesyłać dane, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Drugim sposobem jest stosowane w profesjonalnej technice, zasilanie fantomowe (stałe) 48V.

KOMPAKTOWE WYMIARY

SYNCO MC4 to intuicyjna konsola produkcyjna, której dodatkowym atutem są kompaktowe rozmiary i niewielka waga. 18 cm długości, 15 szerokości i waga 430 g sprawiają, że jest to wysoce poręczny i mobilny sprzęt, który z łatwością zabierzesz na wszystkie gościnne występy i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz!

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Synco MC4

 1. 4-kanałowy mikser dźwięku SYNCO M4 - 1 szt.
 2. Kabel adaptacyjny z wtykiem 3,5 mm TRS do 2-męskich RCA (138 cm) - 1 szt.
 3. Kabel adaptacyjny z wtykiem 3,5 mm TRRS do 2-żeńskich TRSF 3,5 mm (19 cm) - 1 szt.
 4. Kabel zasilający USB (100 cm) - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

 • Zniekształcenia harmoniczne: ≤0.1%
 • Zakres częstotliwości: 20Hz~20KHz/±0.5dB≥80dB
 • S/N: 4V / MAKS
 • Impedancja wejściowa/wyjściowa:
  MIC: 2.4KΩ
  Mono: 11KΩ
  Stereo: 100KΩ
 • Czułość kanału wejściowego:
  MIC: -60dB Stereo CH.
  Input: -40dB
  EFX wyjście: -20dB
  EFF powrót: -20dB
 • Parametryczne EQ:
  wysokie: 12KHz±15dB
  niskie: 60Hz±15dB
 • Zasilanie: Fantomowe 48V / micro USB
 • Łączność Bluetooth

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.