Synco MA38 ramię mikrofonowe - zintegrowany kabel XLR

SYNCO MA38 to ramię mikrofonowe, które zostało zaprojektowane tak, aby Twój mikrofon zawsze był na swoim miejscu, gotowy do pracy.

MA38
619660478939
149,25 zł 199,00 zł -25%
Brutto
 • -25%
Synco MA38 ramię mikrofonowe -...
Synco MA38 ramię mikrofonowe -...
Synco MA38 ramię mikrofonowe -...
Synco MA38 ramię mikrofonowe -...
Synco MA38 ramię mikrofonowe -...
Synco MA38 ramię mikrofonowe -...
Synco MA38 ramię mikrofonowe -...
Synco MA38 ramię mikrofonowe -...

Opis

SYNCO RAMIĘ MA38

SYNCO MA38 to ramię mikrofonowe, które zostało zaprojektowane tak, aby Twój mikrofon zawsze był na swoim miejscu, gotowy do pracy. Dzięki elastycznej budowie w każdej chwili możesz zmienić kąt nachylenia mikrofonu, odchylić ramię w dowolnym kierunku lub przesunąć bliżej do ust, tak aby ustawić mikrofon w odpowiedniej pozycji. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, unikalna konstrukcja z zawieszanym ramieniem nożycowym i z wbudowanym 3 metrowym przewodem XLR sprawi, że praca z mikrofonem będzie wygodna, swobodna i komfortowa a Twój mikrofon będzie bezpiecznie, i stabilnie zamocowany.

KOMFORT I INNOWACYJNOŚĆ

SYNCO MA38 to ramię o unikalnej konstrukcji, którą wyróżniają dwa wyjątkowe rozwiązania. Pierwsze to bardzo długi 3 m kabel XLR umożliwiający ustawienie ramienia z mikrofonem daleko od jednostki rejestrującej, który jest wbudowany wewnątrz konstrukcji uchwytu. Drugie zaś, to zastosowanie, wewnętrznych sprężyn, które, w przeciwieństwie do tradycyjnych statywów nie są na zewnątrz, są podobnie jak kabel, wbudowane w konstrukcję statywu. Rozwiązania te radykalnie zwiększają komfort użytkowania, powodują, że przewód się nie plącze i jest uporządkowany, nic się nie zakleszcza przy rozciąganiu i ściąganiu zewnętrznych sprężyn i łatwo jest utrzymać statyw w czystości.

ELASTYCZNOŚĆ I SWOBODA PRACY

SYNCO MA38 zapewni Ci komfortową pracę w dogodnej pozycji. Elastyczne ramię z wbudowanymi wewnątrz konstrukcji kablem XLR i sprężynami, możesz dowolnie wyginać w zakresie 150° oraz obracać w promieniu 360°. Dzięki temu, bez znaczenia na to, czy potrzebujesz pracować na siedząco, stojąco czy jeszcze w innej pozycji, ramię mikrofonu dostosujesz tak, aby mikrofon zawsze był w idealnej odległości od ust gwarantując doskonałą jakość dźwięku, swobodę pracy i komfort. Nie musisz już kombinować jak wygodnie ustawić mikrofon. Dzięki ramieniu SYNCO MA38, Ty decydujesz jaka pozycja pracy jest dla Ciebie optymalna!

STABILNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wykonany z wysokiej jakości materiałów zacisk typu C, gwarantuje pewne i stabilne mocowanie uchwytu do biurka, stołu lub innej powierzchni o grubości wynoszącej nawet do 60 mm. Dzięki zastosowaniu płaskiej i gładkiej końcówki na śrubie zaciskowej, nie musisz się obawiać, że powierzchnia blatu zostanie uszkodzona lub porysowana. Zacisk skonstruowany jest tak, że problem ten w SYNCO MA38 po prostu nie istnieje!

UNIWERSALNA KOMPATYBILNOŚĆ

Uniwersalny adapter z gwintem 5/8" oraz elastyczny i wytrzymały uchwyt mikrofonowy, gwarantują, że SYNCO MA38 jest kompatybilny z większością mikrofonów. Szybko i bezproblemowo, zamocujesz na nim większość dostępnych na rynku mikrofonów, w tym mikrofony klasyczne, typu Blue Yeti lub Snowball. Załączony klips gwarantuje, że dowolny mikrofon będzie ciasno i stabilnie zamocowany na standzie, nie będzie się trząsł powodując niepożądane dźwięki, ani nie wypadnie na ziemię. Będzie stabilny tak jak potrzebujesz a jednocześnie szybko i łatwo dostępny.

WYTRZYMAŁY I PORĘCZNY

SYNCO MA38 waży zaledwie 1,2 kg! Mimo tej niewielkiej wagi, jego stabilna konstrukcja wykonana z żelaza i aluminium, zapewnia udźwig aż do 1.1 kg! Bez problemu zainstalujesz na nim ciężkie, profesjonalne mikrofony, które konstrukcja utrzyma we właściwym miejscu, nie opadając pod ich ciężarem. Dodatkowo, niewielka waga własna oraz poręczna konstrukcja bez zewnętrznych sprężyn, sprawia, że uchwyt możesz złożyć do niewielkich rozmiarów i łatwo transportować w dowolne miejsce, np. do zaaranżowanego studia w plenerze. Dzięki SYNCO MA38 nie będzie to uciążliwe!

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Synco MA38

 1. Ramię uchwytu mikrofonu z wbudowanym kablem XLR 3 m - 1 szt.
 2. Uchwyt montażowy - zacisk typu C - 1 szt.
 3. Uchwyt mikrofonu - 1 szt.
 4. Zintegrowany kabel XLR - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

 • Min. waga mikrofonu: 0,4 kg
 • Max. waga mikrofonu: 1,1 kg
 • Długość ramienia: 45 cm każda sekcja (x2)
 • Zakres regulacji: 150°
 • Zakres obrotu: 360°
 • Max. średnica mikrofonu: 35 mm
 • Kabel XLR: 3 m
 • Rozstaw zacisku typu C: 5-60 mm
 • Waga: 1,2 kg

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.