Synco M2S mikrofon nakamerowy - kardioidalny z filtrem górnoprzepustowym

SYNCO M2S to nakamerowy mikrofon zaprojektowany do nagrywania głównie w plenerze, dzięki któremu zarejestrujesz najdrobniejszy szczegół, szybko odcinając niepożądane szumy otoczenia uzyskując najwyższej jakości dźwięk.
MIC-M2S
619660479004
134,25 zł 179,00 zł -25%
Brutto
 • -25%
Synco M2S mikrofon nakamerowy -...
Synco M2S mikrofon nakamerowy -...
Synco M2S mikrofon nakamerowy -...
Synco M2S mikrofon nakamerowy -...
Synco M2S mikrofon nakamerowy -...
Synco M2S mikrofon nakamerowy -...
Synco M2S mikrofon nakamerowy -...

Opis

SYNCO M2S

Wyposażony jest w wybieralny filtr górnoprzepustowy 100Hz, który po włączeniu minimalizuje niepożądane szumy i dudnienia pochodzące z otoczenia. Aby uzyskać jak najwięcej szczegółów nagrywanego dźwięku, współczynnik SNR skonfigurowany został na 76dB. Jego ważąca zaledwie 32 gramy metalowa konstrukcja, świetnie izoluje zakłócenia RF nie obciążając znacząco zestawu fotograficznego. Niewielkie zapotrzebowanie mikrofonu na energię umożliwia 4-dniową, ciągłą pracę przy zastosowaniu 1 baterii typu AAA. Nakamerowy mikrofon SYNCO M2S doskonale nadaje się dla mobilnych dziennikarzy, prelegentów, vlogerów i filmowców pracujących w konwencji „run and gun”.

WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Wybieralny filtr górnoprzepustowy 100Hz skutecznie eliminuje zakłócenia pochodzące z otoczenia. Odgłosy prądu, szum klimatyzatora czy szum przepływu powietrza nie stanowią dla niego problemu i są sprawnie odcinane. Wysoki współczynnik SNR, wynoszący 76dB, efektywnie przywraca pożądane szczegóły sygnału. Metalowa konstrukcja skutecznie blokuje zakłócenia RF. Wszystkie te elementy sprawiają, że SYNCO M2S wydajnie redukuje czynniki zakłócające nagranie i zapewnia wysoką jakość nagrywanego dźwięku.

WSKAŹNIK STATUSU PRACY

SYNCO M2S wyposażony jest w praktyczny wskaźnik LED, który ma na celu uproszczenie korzystania z mikrofonu wraz z aparatem. Gdy mikrofon jest włączony, wskaźnik LED zmienia kolor na zielony. Gdy dodatkowo wyłączony jest filtr górnoprzepustowy, świeci się kolor niebieski. Dzięki temu prostemu i funkcjonalnemu rozwiązaniu, łatwo możesz się skoncentrować na nagrywaniu nie martwiąc się o status pracy mikrofonu.

WSZECHSTRONNA KOMPATYBILNOŚĆ

SYNCO M2S to niewielkie i ważące zaledwie 32 gramy urządzenie, które z powodzeniem i bezpiecznie podłączysz do większości aparatów za pomocą zimnej stopki lub otworu na śrubę z gwintem 1/4”. Dzięki wyjątkowo niewielkiej wadze nie obciążysz znacząco urządzenia nagrywającego mocując dodatkowy mikrofon, a jego niewielkie wymiary zapewnią komfortową pracę nie utrudniając ruchu. Załączone kable 3,5 mm TRS/TRRS umożliwiają bezpośrednie podłączenie mikrofonu do aparatów fotograficznych, smartfonów i innych urządzeń rejestrujących dźwięk.

STWORZONY DO NAGRYWANIA W PLENERZE

Tylko 1 bateria alkaliczna AAA jest potrzebna do zapewnienia ciągłej pracy SYNCO M2S przez 90-110 godzin (= około 4 dni). Dołączona osłona przeciwwietrzna i uchwyt wstrząsowy z gumy silikonowej pomagają zminimalizować zakłócenia wywołane ruchem powietrza i złagodzić niepożądane wstrząsy oraz wibracje. Wszystko to sprawia, że jest to najlepszy mikrofon nakamerowy do nagrywania w plenerze.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Synco M2S

 1. Mikrofon SYNCO M2S - 1 szt.
 2. Uchwyt antywstrząsowy do mocowania na kamerze - 1 szt.
 3. Osłonka przeciwwietrzna - 1 szt.
 4. Zapasowy pierścień uszczelniający – 4 szt.
 5. Kabel 3,5 mm TRS - 1 szt.
 6. Kabel 3,5 mm TRRS - 1 szt. 
 7. Skórzany pokrowiec - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

 • Rodzaj przetwornika: Elektretowy pojemnościowy
 • Charakterystyka kierunkowości: Kardioidalna
 • Pasmo przenoszenia: 35Hz - 18KHz
 • Zakres dynamiczny: 98dB
 • Sygnał/szum:76dB
 • Czułość: -32dB±3dB / 0dB=1V/Pa,1KHz
 • Max SPL: 120dB
 • Złącze: 3,5 mm TRS
 • Zasilanie: 1 x Bateria AAA
 • Czas pracy na baterii: 100 h
 • Wymiary: 90 x 20,5 mm
 • Waga: 32 g
 • Mocowanie: Uchwyt z mocowaniem zimna stopka / gwint 1/4”
Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.