Synco G2 A2 bezprzewodowy system mikrofonowy 2,4 GHz z wyświetlaczem - 2 nadajniki

SYNCO G2 A2 to dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych do nagrywania dwóch źródeł dźwięku w tym samym czasie. System składa się z 2 nadajników z wbudowanym mikrofonem i 1 odbiornika umożliwiających bezprzewodową wymianę sygnałów między urządzeniami oddalonymi aż do 150 metrów w wolnej przestrzeni i którego litowe akumulatory gwarantują aż 8-godzinną pracę przy pełnym naładowaniu. SYNCO G2 A2 jest najlepszym budżetowym systemem bezprzewodowych mikrofonów krawatowych, który sprawdzi się w  bardzo szerokiej gamie zastosowań. .

WAIR-G2-A2
619660479059
749,25 zł 999,00 zł -25%
Brutto
  • -25%
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...
Synco G2 A2 bezprzewodowy system...

Opis

SYNCO G2 A2

SYNCO G2 A2 - najlepszy budżetowy bezprzewodowy system mikrofonów lavalier.

Podobnie jak wcześniejsza wersja G1, nowy system mikrofonów lavalier G2 również występuje w dwóch formach, G2A1 z jednym nadajnikiem i jednym odbiornikiem oraz G2A2 z dwoma nadajnikami i jednym odbiornikiem. 

W nowej wersji SYNCO G2 został wyposażony w wyświetlacz TFT, na którym są widoczne wszystkie kluczowe wskaźniki. Podobnie jak w SYNCO G1, G2 pracuje w paśmie 2,4 GHz, wyróżnia się wyjątkowo małymi gabarytami, wszechstronnością i prostotą użycia. Nadajnik systemu G2 może działać zarówno jako samodzielny mikrofon typu "clip-on" lub zostać przymocowany do paska i współpracować z dodatkowym (załączonym w zestawie) mikrofonem krawatowym. Podstawą transmisji sygnału w SYNCO G2 jest unikalny algorytm kodowania transmisji – SyncoderTM 2.0, który pozwala na precyzyjny odbiór sygnału między nadajnikiem a odbiornikiem. SYNCO G2 wyposażony jest w opcjonalny filtr górnoprzepustowy oraz kontrolę wzmocnienia sygnału, które umożliwiają poprawę jakości nagrywanego dźwięku.

System SYNCO G2 jest doskonałym rozwiązaniem bezprzewodowym dla twórców treści w każdej dziedzinie, w tym wykonawców scenicznych, prezenterów i vlogerów a w szczególności, do przeprowadzania wywiadów, rozmów na żywo, w trakcie których rejestrowany jest głos dwóch rozmówców jednocześnie. 

Dodatkowy nadajnik i nowy wyświetlacz TFT 


Bezprzewodowy system mikrofonów typu lavalier SYNCO G2 A2 różni się od modelu G2 A1 tym, że posiada drugi nadajnik umożliwiający nagrywanie 2-ch źródeł dźwięku jednocześnie. W odróżnieniu od wersji G1, zarówno nadajnik jak i odbiornik nowego systemu cyfrowych mikrofonów bezprzewodowych SYNCO G2, zostały wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT. Rozwiązanie to umożliwia szybkie sprawdzenie najważniejszych parametrów, takich jak tryb nagrywania, stan akumulatora i poziom natężenia dźwięku, bezpośrednio na urządzeniu. Dzięki zastosowaniu technologii TFT dane na wyświetlaczu są doskonale czytelne także przy wysokim nasłonecznieniu.

Ulepszony algorytm SYNCODER TM 2.0 dla stabilnej i bezpiecznej transmisji sygnału 


Stosowana w G1 technologia oparta na unikalnym algorytmie kodowania transmisji sygnału Syncoder TM, wykorzystująca metodę rozpraszania widma w systemach szerokopasmowych (Frequency-Hopping Spread Spectrum), została dopracowana i ulepszona. Teraz algorytm transmisji szyfrowanej Syncoder TM 2.0 zwiększa stabilność sygnału w zakresie do 150 m w otwartej przestrzeni oraz do 50 m w przestrzeni z ograniczonym polem widzenia, w której występują przeszkody np. budynki w mieście.  Jest to technologia, która sama intuicyjnie wykrywa lokalizację, a następnie przełącza się na optymalną częstotliwość, aby nie wystąpiły konflikty sygnałów. Pomaga to ograniczyć zakłócenia i  chroni prywatność.

Zintegrowany procesor dla niskiej latencji dźwięku 


W najlepszym bezprzewodowym lavalierze SYNCO G2 został zastosowany procesor DSP (Digital Signal Processor), którego zadaniem jest bieżąca optymalizacja sygnału od wejścia do wyjścia. Pełna synchronizacja przechwytywania, przetwarzania i dostarczania sygnału gwarantuje praktycznie brak opóźnień w transmisji i doskonałą jakość przekazywanego dźwięku. Sprawia, że dźwięk rejestrowany przez SYNCO G2 jest idealny do natychmiastowego użycia i nie wymaga dodatkowej obróbki, idealnie nadając się do przesyłania strumieniowego na żywo.

Szybkie ładowanie "3 w 1" 


W mikrofonie bezprzewodowym SYNCO G2 A2 zostało zastosowane rozwiązanie „Ładowanie 3 w 1”, które umożliwia jednoczesne ładowanie odbiornika i 2 nadajników za pomocą złącza USB-C z jednego źródła zasilania. Wbudowane baterie litowe 500mAh przy pełnym naładowaniu pozwalają na 8-godzinne ciągłe nagrywanie. Samo ładowanie akumulatorów następuje niezwykle szybko. Aby naładować je do 50% wystarczy zaledwie 40 minut, aby uzyskać 80% naładowania, wystarczy 1 godzina.

Udogodnienia dla jeszcze większego komfortu użytkowania


W SYNCO G2 został dodany przycisk „Mute”, który służy do chwilowego wyciszania mikrofonu bez konieczności wyłączania całego systemu. Ta drobna zmiana niesłychanie zwiększa komfort pracy gdy konieczna jest zmiana konfiguracji urządzenia lub chcesz się komunikować z zespołem w trakcie nagrania. Naciskając przycisk Low Cut szybko uruchomisz filtr górnoprzepustowy odcinający niepożądane szumy pochodzące z otoczenia. Wbudowane gniazdo słuchawkowe TRS 3,5 mm pozwala na monitorowanie dźwięku (odsłuch) w czasie rzeczywistym, a gdy wymagana jest regulacja wzmocnienia, łatwo i szybko dokonasz jej, poprzez przycisk umożliwiający 5-stopniową regulację czułości mikrofonu.

Kieszonkowy rozmiar dla niewidocznego, ale słyszalnego efektu


SYNCO G2 to ważące tylko po 39 g urządzenia o wymiarach zaledwie 52x42x17 mm. Dzięki tak niewielkim rozmiarom i zastosowaniu praktycznych klipsów umożliwiających komfortowe przypięcie nadajnika lub odbiornika do ubrania, łatwo je ukryć tak, aby nie rzucały się w oczy w trakcie realizowanych scen nagraniowych. System SYNCO G2 jest kompatybilny z większością standardowych urządzeń. Załączone kable TRS oraz TRRS 3,5 umożliwiają podłączenie go do telefonu, kamery, aparatu, laptopa czy tabletu.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  1. Nadajnik TX - 2 szt.
  2. Odbiornik RX - 1 szt.
  3. Mikrofon Lav Mic z osłonką przeciwwietrzną i kablem - 2 szt.
  4. Osłonka przeciwwietrzna - futerkowa (DeadCat) - 2 szt.
  5. Kabel do ładowania 3w1 - 1 szt.
  6. Kabel 3,5 mm TRRS - 1 szt.
  7. Kabel 3,5 mm TRS - 1 szt.
  8. Pin do wysuwania – 1 szt.
  9. Pokrowiec do  transportu - 1 szt.

SPECYFIKACJA NADAJNIK:

Transmisja bezprzewodowa:

Cyfrowa 2,4 GHz

Częstotliwość:

2400-2483.5MHz

Pasmo przenoszenia:

20Hz-20KHz

Zasięg:

492ft/150m(LOS area), 164ft/50m(NLOS area)

Montaż: 

Zaczep

Wyjście audio:

1/8" / 3.5 mm TRS Mic Input

Poziom wyjściowy audio:

1 V (0 dBV)

Moc wyjściowa RF:

< 10mW

Wymaganie mocy:

3,3 V-4,7 V.

Zniekształcenie audio:

<0.5%@1KHz

Bateria: 

Wbudowany akumulator litowy

Pojemność baterii: 

500 mAh

Czas ładowania baterii:

1,5h

Czas pracy na baterii: 

8 h

Wyświetlacz: 

Kolorowy TFT

Wymiary:

52X42X17mm

Materiał: 

Plastik

Waga:

39 g

SPECYFIKACJA ODBIORNIK:

Transmisja bezprzewodowa:

Cyfrowa 2,4 GHz

Częstotliwość:

2400-2483.5MHz

Przybliżona czułość RF:

-81 dBm

Zasięg:

492ft/150m(LOS area), 164ft/50m(NLOS area)

Montaż: 

Zaczep

Wyjście audio:

1/8” / 3.5 mm TRS Mic Output

1/8“ / 3.5 mm TRS Headphone Output

Poziom wejścia audio:

Wyjście liniowe: 1 V, monitorowanie: 25-30 mW

Moc wyjściowa RF:

< 10mW

Wymaganie mocy:

3,3 V-4,7 V

Wzmocnienie: 

0-5 Level 

Ilość kanałów audio: 

2

Poziom wyjściowy audio:

Wyjście: 1V, Monitoring: 25-30mW

Bateria: 

Wbudowany akumulator litowy

Pojemność baterii: 

500 mAh

Czas ładowania baterii:

1,5h

Czas pracy na baterii: 

8 h

Wyświetlacz:

Kolorowy TFT

Wymiary:

52X42X17mm

Materiał: 

Plastik

Waga:

39 g

SPECYFIKACJA MIKROFON:

Rodzaj mikrofonu:

Wbudowany / Zewnętrzny krawatowy

Pole dźwiękowe:

Mono - Stereo

Charakterystyka kierunkowości:

dookólny

Pasmo przenoszenia: 

50Hz-20KHz

Czułość:

-40dB (±3 dB, re 1V/Pa at 1KHz)

Max. wejście SPL:

135dB SPL (at 1KHz)

Mocowanie: 

Klipsy mocujące przy odbiorniku i nadajniku / klips do mocowania do odzieży przy mikrofonie

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.