Synco G1T bezprzewodowy system mikrofonowy USB-C, 1 nadajnik, 1 odbiornik, 1 konektor

SYNCO G1T to wysokiej jakości mini mikrofon bezprzewodowy działający na paśmie 2,4GHz, łączący w sobie rejestrator dźwięku z modulatorem głosu. Urządzenie wyposażone jest w jeden z dwóch wymiennych konektorów (drugi kupowany oddzielnie), Typ-C dla urządzeń mobilnych z systemem Android oraz Lightning dla urządzeń Apple.

WAIR-G1T
616366813033
261,75 zł 349,00 zł -25%
Brutto
  • -25%
Synco G1T bezprzewodowy system...
Synco G1T bezprzewodowy system...
Synco G1T bezprzewodowy system...
Synco G1T bezprzewodowy system...
Synco G1T bezprzewodowy system...
Synco G1T bezprzewodowy system...
Synco G1T bezprzewodowy system...
Synco G1T bezprzewodowy system...

Opis

Kontaktowe złącze, swobodny dostęp  

Pakiet zawiera malutki nadajnik i odbiornik, który podłącza się bezpośrednio do telefonów. Elektroniczne piny pogo ułatwiają szybką wymianę konektora i zapewniają płynną transmisję pomiędzy odbiornikiem a urządzeniami mobilnymi. Uniwersalna wtyczka umożliwia użytkownikom łatwe przełączanie mikrofonu do różnych urządzeń. 

G1T (przyrostek T oznacza USB Typ-C) doskonale pasuje do urządzeń z systemem Android i większości laptopów z wejścia USB-C, a G1L (przyrostek L oznacza Lightning) pasuje do urządzeń iOS Lightning. Dodatkowe złącza sprzedawane oddzielnie.

Jednoczesne ładowanie i nagrywanie


G1T posiada wbudowany port USB-C z boku odbiornika, co umożliwia mu to jednoczesne ładowanie mikrofonu i podłączonego telefonu. Łatwe zasilanie smartfona podczas nagrywania znacznie wydłuża czas filmowania i, technicznie rzecz biorąc, pozwala na prowadzenie transmisji tak długo jak tylko chcemy. 

Wiedz co się dzieje 

System monitoringu dousznego oparty jest na inteligentnym układzie przetwarzania. Dźwięk z mikrofonu (nagrywany sygnał) i telefonu (tło dźwiękowe) są natychmiast łączone i przekazywane do słuchawek, dzięki czemu masz pełen obraz prowadzonej transmisji w czasie rzeczywistym.


Modulacja głosu dla telefonów w czasie rzeczywistym


Ultrakompaktowy system mikrofonów bezprzewodowych G1T został zaprojektowany z myślą o użytkownikach mobilnych chcących uzyskać doskonały dźwięk z dużej odległości. Po raz pierwszy w branży do mikrofonu wmontowano fabrycznie modulator głosu, tworząc prawdziwie kompleksowe rozwiązanie dla telefonicznych transmisji na żywo.

Pojedynczy przycisk aktywuje wewnętrzny modulator, uruchamiając wybrany tryb, z 9 kreatywnych efektów, nazwanych po kolei: Original, Studio FX, KTV FX, Voice Amplification, EDM, Baby FX, Male to Female, Female to Male i Monster FX. Pełen przekrój funkcji pozwala na radykalną zmianę osobowości scenicznej: od męskości do kobiecości, od dojrzałości do słodyczy oraz wiele, wiele więcej. Każdy efekt to fura zabawy podczas produkcji studyjnej, streamingu na żywo, gier i podcastów.


Dopracuj swoją własną ścieżkę dźwiękową  

Aby wyeliminować subtelne zmiany w dźwięku, G1T łączy filtr dolnoprzepustowy 150Hz z 3-stopniową kontrolą wzmocnienia, umożliwiając elastyczną kontrolę w różnych warunkach.

Nadajnik posiada także przycisk wyciszenia, które wycisza wyłącznie mikrofon, pozwalając na ciągły monitoring prowadzonej transmisji. Poręczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą sobie zrobić jedynie na krótką przerwę na konfigurację albo odpoczynek.


Lepsza jakość dźwięku

Poprawiony algorytm szyfrowania danych SyncoderTM 2.0 zwiększa stabilność i artykulację dźwięku G1T, ulepszając jednocześnie system wyboru kanałów i przepustowość transmisji. Inteligentny układ DSP dokonuje natychmiastowej optymalizacji sygnału w celu stłumienia wszelkich szumów. Jeśli kiedykolwiek nagrywałeś przez mobilny mikrofon w środowiskach z dużymi szumami lub echem to prawdopodobnie efekt twojej pracy był bardzo słaby. Teraz, bezprzewodowy system mikrofonowy do smartfona pozwala Ci zbliżyć się z mikrofonem bliżej źródła dźwięku, pozostawiając kamerę umieszczoną w dowolnej odległości, przechwytując czysty i wysokiej jakości dźwięk w zasięgu 150m (zasięg wzroku).


Zawsze gotowy  

Odbiornik nie wymaga żadnych dodatkowych baterii ani fizycznego włącznika. Automatycznie włącza się po podłączeniu do telefonu i wyłącza po odłączeniu, zapobiegając niepotrzebnemu wyładowywaniu się akumulatora. 

Sam nadajnik ma wbudowany akumulator o pojemności 400mAh, co starcza na 8 godzin ciągłego nagrywania. Ładowanie jest bardzo szybkie: 50% mocy w 40 minut, 80% w 1 godzinę. Wystarczy chwila przerwy i można wracać do filmowania.

Tak mały, że aż niewidoczny

Mobilni twórcy wideo z pewnością docenią kieszonkową poręczność G1T. Odbiornik bardzo mały i lekki, nie dorzuca dodatkowej masy do urządzenia mobilnego. Łatwo zapomnieć, że się tam znajduje, a przecież bardzo pomaga.


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Packing List-G1T.jpg

  1. Nadajnik TX - 1 szt.
  2. Odbiornik RX - 1 szt.
  3. Konektor USB-C - 1 szt.
  4. Osłonka przeciwwietrzna - futerkowa (DeadCat) - 1 szt.
  5. Kabel do ładowania USB - USB-C - 1 szt.
  6. Instrukcja

SPECYFIKACJA NADAJNIK:

Transmisja bezprzewodowa:

Cyfrowa 2,4 GHz

Częstotliwość:

2400-2483.5MHz

Zasięg:

492ft/150m(LOS area), 164ft/50m(NLOS area)

Częstotliwość próbkowania:

48KHz

Rozdzielczość bitowa:

16 bitów

SNR:

﹥75dB

Wyjście audio:

1/8" / 3.5 mm TRS Mic Input

Moc wyjściowa RF:

20dB

Wymaganie mocy:

3,3 V-4,7 V

Bateria: 

Wbudowany akumulator litowy

Pojemność baterii: 

400 mAh

Czas ładowania baterii:

1,5h

Czas pracy na baterii: 

8 h

Wymiary:

52X42X16mm

Materiał: 

Plastik

Waga:

35 g

SPECYFIKACJA ODBIORNIK:

Transmisja bezprzewodowa:

Cyfrowa 2,4 GHz

Częstotliwość:

2400-2483.5MHz

Zasięg:

492ft/150m(LOS area), 164ft/50m(NLOS area)

Częstotliwość próbkowania:

48KHz

Rozdzielczość bitowa:

16 bitów

Antena

Wbudowana

Ilość kanałów audio: 

2

Monitorowanie dźwięku:

Wejście 3,5mm, monitoring douszny

Wyjście Audio:

Typ-C

Wzmocnienie: 

0-3 Level 

Wymaganie mocy:

5V 1A

Wymiary:

52X31X13mm

Materiał: 

Plastik

Waga:

12 g

SPECYFIKACJA MIKROFON:

Rodzaj mikrofonu:

Wbudowany

Pole dźwiękowe:

Mono

Charakterystyka kierunkowości:

dookólny

Pasmo przenoszenia: 

50Hz-20KHz

Czułość:

-42dB (±3 dB, re 1V/Pa at 1KHz)

Max. wejście SPL:

110dB SPL (at 1KHz)

Załączniki

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.