Synco E10 mikrofon - kardioidalny mikrofon elektretowy

Ulepszony mikrofon kardioidalny SYNCO Mic-E10 sprawdzi się na wielu polach. Z jego pomocą nagrasz film albo piosenkę, poprowadzisz transmisję na żywo, przygotujesz relację z koncertu i wiele innych materiałów audio. Z SYNCO możesz wszystko - ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

MIC-E10
619660478793
149,25 zł 199,00 zł -25%
Brutto
 • -25%
Synco E10 mikrofon - kardioidalny...
Synco E10 mikrofon - kardioidalny...
Synco E10 mikrofon - kardioidalny...
Synco E10 mikrofon - kardioidalny...
Synco E10 mikrofon - kardioidalny...
Synco E10 mikrofon - kardioidalny...

Opis

Ciesz się najpiękniejszymi dźwiękami

Udoskonalony kardioidalny mikrofon elektretowy charakteryzuje się wysoką kierunkową czułością dźwięku i zapewnia czyste, naturalne brzmienie. Skutecznie tłumi niepożądane odgłosy w tle i wydobywa to, co najpiękniejsze w dźwiękach, na których najbardziej Ci zależy. Pasmo przenoszenia od 50 Hz do 18 000 Hz sprawia, że zawsze możesz cieszyć się świetnej jakości materiałami audio, niezależnie od tego, co nagrywasz - koncert, wywiad czy film narracyjny.

Innowacyjna konstrukcja

Aluminiowy korpus nie tylko gwarantuje solidną budowę, ale też zapobiega powstawaniu zakłóceń. Umieszczony na obudowie przycisk włączania i wyłączania zapewnia prostą, intuicyjną obsługę. Z SYNCO łatwo i szybko zdobędziesz potrzebne materiały - już nie musisz zawracać sobie głowy uciążliwymi i długotrwałymi próbami zrozumienia zasad działania sprzętu, którego używasz.

Skuteczna redukcja niechcianych dźwięków

Użyj opcjonalnego filtra górnoprzepustowego 180 Hz, aby wyeliminować z nagrania niechciany hałas. Z jego pomocą zredukujesz niepożądane dźwięki, których źródłem może być na przykład ruch uliczny. Efektywną pracę ułatwia również osłona przeciwwietrzna, którą znajdziesz w opakowaniu. Ciesz się doskonałym nagraniem bez zbędnych, zakłócających odbiór odgłosów w tle - SYNCO daje Ci taką możliwość.

Pełna kompatybilność

Uniwersalne złącze XLRM pozwala na podłączenie mikrofonu do większości standardowych urządzeń. Używaj SYNCO z komputerem, kamerą czy nagrywarką - pracuj ze sprzętem, który najbardziej lubisz! Dołączony do zestawu klips 3/8" lub 5/8" umożliwi Ci dodatkowo podłączenie mikrofonu do statywu lub wysięgnika - w ten sposób jeszcze bardziej zwiększysz swoje pole działania.

Zasilanie na 2 sposoby

2 sposoby zasilania dają Ci swobodę działania. Korzystaj z 48 V zasilania fantomowego, kiedy masz taką możliwość. W innych sytuacjach stabilną pracę mikrofonu zapewni Ci 1,5 V bateria AA - warto używać jej na przykład podczas pracy na zewnątrz. SYNCO Mic-E10 z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb.

Zaprojektowany, by cieszyć poręcznością

Tym, co charakteryzuje SYNCO Mic-E10, jest również lekkość i poręczność. Mikrofon waży tylko 180 g i jest długi na 20 cm - z łatwością możesz więc zabrać go wszędzie tam, gdzie będzie Ci potrzebny. Zawsze miej go pod ręką i korzystaj z jego niezwykłych możliwości - to mały mikrofon, który spełni Twoje największe oczekiwania.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Synco_E10_mikrofon_-_kardioidalny_mikrofon_elektretowy_014.jpg

 1. Mikrofon - 1 szt.
 2. Kabel 3,5mm - XLRM, 3 metry - 1szt.
 3. Uchwyt H-25 (5/8" & 3/8") - 1szt.
 4. Osłonka przeciwwietrzna - gąbka - 1szt.

SPECYFIKACJA:

 • Zakres częstotliwości: 50Hz-18KHz
 • Rodzaj/charakterystyka: Kierunkowy/kardioidalny
 • Czułość 48V/1.5V: -24dB±2dB 1dB=1V/Pa przy 1kHz
 • Element: Tylni skraplacz elektretów
 • Impedancja wyjściowa: 250Ω±30%
 • Sygnał/głośność: 75 dB 1kHz w 1Pa
 • Dynamiczny zakres: 106 dB / 91dB,1 kHz w Max SPL
 • Zasilacz: 48V DC, 2mA/1.5V AA/ UM3
 • Maksymalne SPL: 130 dB SPL / 115 dB SPL
 • Wymiary Φ1.06”×7.87” (27×200mm)
 • Gniazda: Wtyczka XLRM
 • Wbudowane basy: 180Hz 12dB

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.