Synco D2 mikrofon shotgun - hiperkardioidalny kierunkowy

SYNCO D2 - hiperkardioidalny mikrofon kierunkowy przeznaczony do produkcji audio i wideo, który zaspokoi Twoje wszystkie oczekiwania. Szczególnie dobrze sprawdzi się do realizacji projektów, które wymagają odbioru dźwięku emitowanego w dużej odległości od urządzenia rejestrującego. Zapewnia doskonałą jakość przenoszenia sygnału audio, a zarejestrowany dźwięk zaskakuje niezwykle wysoką jakością i naturalnym brzmieniem.

MIC-D2
619660478779
861,75 zł 1 149,00 zł -25%
Brutto
  • -25%
Synco D2 mikrofon shotgun -...
Synco D2 mikrofon shotgun -...
Synco D2 mikrofon shotgun -...
Synco D2 mikrofon shotgun -...
Synco D2 mikrofon shotgun -...

Opis

SYNCO D2

SYNCO D2 to profesjonalny, pojemnościowy mikrofon typu shotgun o charakterystyce hiperkardioidalnej, którego stosunek sygnału do szumu (SNR) wynosi 80dB(1KHz at 1Pa). Posiada solidną, mosiężną konstrukcję, bardzo niski poziom szumów własnych, ultra płaską charakterystykę częstotliwościową oraz pozłacane złącze XLR. Może być montowany na wysięgnikach i statywach mikrofonowych, a także łatwo mocowany bezpośrednio do kamer za pomocą załączonego uchwytu i  kabla XLRM-XLRF. Wszystkie cechy SYNCO D2, sprawiają, że jest to doskonały wybór do nagrywania wideo i audio, a materiał rejestrowany za jago pomocą, zarówno w studiu jak i w innych przestrzeniach, będzie najwyższej jakości.

Hiperkardioidalna charakterystyka biegunowości 


Dzięki zastosowaniu hiperkardioidalnej charakterystyki biegunowości oraz technologii interferencji fal dźwiękowych, mikrofon SYNCO D2 jest bardzo czuły na określone dźwięki kierunkowe (-32dB±3dB) jednocześnie, skutecznie tłumi dźwięki znajdujące się poza osią mikrofonu (-18dB). Mikrofon skupia się na odbieraniu bogatego w szczegóły dźwięku bezpośrednio przed nim i odrzuca dźwięki dochodzące z boku i z tyłu. Dzięki temu, zawsze dokładnie przetwarza to, na czym najbardziej Ci zależy,  zapewniając najwyższą jakość nagrania. .

Ultra płaskie spektrum częstotliwości  


Zakres pasma przenoszenia w SYNCO D2 wynosi 20Hz-20KHz. Dzięki tak ultra płaskiej charakterystyce częstotliwościowej, Mic-D2 przetwarza wszystkie te częstotliwości, które możemy usłyszeć i wychwytuje dokładny i naturalny dźwięk pochodzący ze źródła, które chcemy zarejestrować. Mikrofon odbiera niezwykle precyzyjnie z ogromną ilością szczegółów, oddając krystaliczny, wyrazisty i niezakłócony dźwięk.

Solidny mosiężny korpus


Korpus mikrofonu SYNCO D2 wykonany jest z mosiądzu klasy instrumentalnej co gwarantuje solidność konstrukcji oraz wysoką odporność na zakłócenia. Jego zewnętrzna powłoka została wykończona czarną, matową i chropowatą strukturą, co zapewnia doskonałą pracę mikrofonu nawet w deszczu oraz zabezpiecza przed odbijaniem światła w trakcie filmowania. Wszystkie te elementy sprawiają, że mikrofon świetnie nadaje się do nagrywania dźwięku na zewnątrz, także w trudnych warunkach atmosferycznych oraz gdy używamy go na planie w trakcie realizacji nocnych zdjęć.

Ekstremalnie niski poziom szumów własnych


Profesjonalny mikrofon SYNCO D2, charakteryzuje się ekstremalnie niskim poziomem szumów własnych wynoszącym zaledwie 12dB (A-ważony), 24dB (CCIR 268-3). SNR wynosi 80dB, co oznacza, że mikrofon może maksymalizować transmisję pożądanego sygnału jednocześnie redukując szum tła. Jego parametry audio dla transmisji dźwięku, przewyższają parametry większości mikrofonów dostępnych na rynku. .

Pozłacane złącze XLR


Uniwersalne, ekranowane i pozłacane 3-pinowe złącze XLR zapewnia doskonały i wolny od zakłóceń transfer sygnału. Mikrofon można podłączyć do większości kamkorderów, wysięgników oraz statywów za pomocą znajdującego się w zestawie standardowego kabla XLRM-XLRF.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:


  1. Mikrofon Mic-D2 - 1 szt.
  2. Uchwyt ze złączem 5/8” – 3/8”- 1 szt.
  3. Osłonka przeciwwietrzna piankowa - 1 szt.
  4. Kabel XLRM do XLRF - 1 szt.
  5. Etui do transportu - 1 szt.

SPECYFIKACJA:

Rodzaj przetwornika:

Tylny, elektretowy pojemnościowy

Charakterystyka kierunkowości:

Hiperkardioidalna

Pasmo przenoszenia:

20Hz do 20KHz

Bass:

Wbudowany

Zakres dynamiczny:

117dB (1kHz przy Max. SPL)

Sygnał/szum:

80dB (1KHz przy 1Pa)

Czułość:

-32dB±3dB (1dB=1V/Pa przy 1KHz)

Max. wejście SPL:

130dB (T.H.D≤1% przy 1kHz)

Impedancja wyjściowa:

450Ω±20% (przy 1KHz)

Złącze:

XLMR

Zasilanie:

Phantom Power 48V DC 2mA

Długość kabla XLRM - XLRF

19,7” / 50 cm

Wymiary:

0.75*9.84 cali / 1,905 cm x 24,993 cm

Waga:

165 g

Mocowanie:

Uchwyt z mocowaniem zimna stopka / gwint ⅜” / gwint ⅝”

 

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.