Nowe mikrofony do smartfonów od Synco!

Vlogi, wywiady i nagrywanie filmów urządzeniami mobilnymi stają się coraz popularniejsze. W odpowiedzi na potrzeby odbiorców Synco przedstawia dwie nowe serie mikrofonów do urządzeń mobilnych.

Synco G1TL

SYNCO G1TL to wysokiej jakości mini mikrofon bezprzewodowy działający na paśmie 2,4GHz, łączący w sobie rejestrator dźwięku z modulatorem głosu. Urządzenie wyposażone jest w jeden lub dwa (w zależności od wersji) wymienne konektory. Typ-C dla urządzeń mobilnych z systemem Android oraz Lightning dla urządzeń Apple. Odsłuch oraz możliwość ładowania podczas nagrywania dają niezwykłą wolność twórczą w terenie.

Synco P1/P2

P1/P2 to nowa linia mikrofonów zewnętrznych do urządzeń z systemem iOS i Android. Konfiguracja jednym dotknięciem, wysoka stabilność sygnału (nawet przez ściany) i styki ładujące znajdujące się wewnątrz dedykowanego etui tworzą doskonałe rozwiązanie mobilnego nagrywania dla vlogerów, podcasterów i steamerów. W zależności od modelu w zestawie znajdują się 1 lub dwa mikrofony oraz pudełko z funkcją powerbanku.

Product added to compare.

Używamy Ciasteczek w celu personalizacji / dostosowania strony dla Użytkowników.

Pozostając na stronie akceptujesz zgodę na stosowanie przez nas Ciasteczek / Cookies.